Pro koho jsou kurzy vhodné a proč?

Pro všechny, kteří chtějí změnu, pro ty, kteří chtějí pomoci jiným.

Proč?

Být sám sobě autoritou a vytvářet si vlastní realitu. Jemně změnit novou VOLBOU tady a teď, díky uvolněním traumat z minulosti, svou budoucnost.

Z řady kurzů Kineziologie Three In One Concepts® vás mohu provést prvními třemi stupni.

Nástroje profese (Tools of the Teade®)
Tento kurz Vám pomůže uchopit do vlastních rukou odpovědnost sám za sebe díky sebevzdělávání. Již na prvním kurzu získáte mnoho nástrojů, které lze uplatnit v běžném životě. Získáte schopnost používat NÁSTROJE osvojené v rámci kurzu vhodně a s jistotou v každodenním životě. Některé z nástrojů jsou: Svalový test – biologická zpětná vazba z nás jako ze zdroje. Barometr chování – páteř metody, mapa která nám představuje modely chování a naše pocity. Korekce – různá fyzická cvičení, čtení textů, které podporují správnou funkci těla, vyrovnávají funkci a harmonizují komunikaci mozkových hemisfér, předního a zadního mozku. Pomocí technik, které se naučíte zvládnete jemně odblokovávat emocionální sters.

Trvání: 2 dny (14 hodin)
Termín: 22.4. – 23.4. 2023
Místo konání: RODINNÉ A VOLNOČASOVÉ CENTRUM KLÍČEK DOBROVICE
Palackého náměstí 70, 294 41 Dobrovice
Cena: 3 800,- cena zahrnuje skripta a pomůcky

Základní jednotný mozek (Basic One Brain®)
Na tomto kurzu si zopakujeme a prohloubíme znalosti z 1° a mnoho dalšího. Hlavním přínosem tohoto kurzu bude zlepšení uvědomění učení. Pomocí korekcí pro porozumění/zapamatování, jako jsou například čtení a vnímání čtení, abeceda, čísla, zkrat uší (zlepšení sluchu), zkrat očí a další. Naučíte se 3 nové indikační svaly, zkompletujeme a prohloubíme praxi v celém procesu odblokování a v průběhu tří dnů si budeme moci celý proces několikrát vyzkoušet. Uvolníme energetické bloky mozku a těla. Tento kurz Vám pomůže uvolnit stres spojený s učením nejen u dětí, ale i u dospělých, posílit sebevědomí a díky kompletnímu postupu odblokování pomoci sobě, svým dětem a blízkým s jakýmkoli tématem, uvolnit stres a vnést změny do života.

Trvání: 3 dny (21 hodin)
Termín: 
Místo konání: 
Cena: 4 800,- cena zahrnuje skripta a pomůcky

Kód těla (Under the Code®)
Představíme si další velmi důležitou součást, která je spolu s Barometrem chování páteří metody Three In One Concepts®. STRUKTURY (rysy tváře, znaky těla), FUNKCE (přirozené chování a konání). Pochopení těchto struktur nám dopomůže k lepší komunikaci. Zlepšíme aktivní naslouchání. Přidáme další svaly a s nimi spojené neurolymfatické a neurovaskulární body.

Trvání: 4 dny (28 hodin)
Termín: 
Místo konání: 
Cena: 6 200,- cena zahrnuje skripta
Absolvování, každého z výše uvedených kurzů je potvrzeno zasláním mezinárodně uznávaného certifikátu ze sídla společnosti Three In One Concepts® v USA. Certifikáty a potvrzení v pasportech, obdržených na prvním kurzu, jsou doklady o dosaženém vzdělání v této metodě.

ORGANIZACE KURZU

Časové rozložení kurzu

Kurz začíná v 9:00 hodin a končí v 18:00 hodin

Přihlášení

Na každý kurz je třeba se přihlásit na telefonním čísle +420 733 543 100, nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platba

Za každý kurz je třeba uhradit zálohu ve výši 1 000,- Kč na skripta, a to do 3. týdnů před zahájením kurzu na účet číslo 107-6954980297/0100. Doplatek je možné uhradit v hotovosti v den zahájení kurzu nebo na výše uvedený účet (VS = vaše telefonní číslo).