ja-1.jpg
Jméno: Marcela Skuhravá Stohrová
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MNĚ

Narodila jsem se v roce 1976 a od narození žiji v Polabské nížině, ve vesnici Přerov nad Labem. Obklopena krásnou přírodou Lužních lesů a řekou Labem. Vyrůstala jsem v rodině, která miluje sport, a i můj život je spojený s pohybem v jakékoli formě, od procházek k běhu a různým pohybovým aktivitám. Jsem hrdou maminkou dvou nádherných dcer.

Opravovat svůj most jsem začala v 35letech, z počátku dost nevědomě, do chvíle, kdy mne fyzické problémy mého těla dovedly k ošetření Kraniosakrální biodynamikou a následně k ošetření Kineziologií three in one. Kineziologie mě naprosto uchvátila svým přístupem k jedinečnosti každého člověka a svojí celistvostí. První návštěva pro mne byla naprosto přelomová. Změna, která nastala, ovlivnila celý můj dosavadní život. Při studiu kineziologie jsem si uvědomila, že každý člověk potřebuje trochu jiný přístup a trochu jinou techniku ošetření. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro hledání nových možností, velice mě zaujaly techniky kvantování srdcem, regresní terapie a v neposlední řadě kraniosakrální biodynamika.

Proč hovořím o MOSTU? Most je pro mne velice symbolický, jako něco, co snadno propojí dvě místa, levou stranu s pravou stranou. Ve vztahu s terapiemi, které jsem studovala je pro mne most propojení mezi minulostí a současností, a současností a budoucností. Čím pevnější základy most má, tím snadněji se dá vystavit silný a pevný, a tím lépe se dá využít.

Mým snem a přáním z celého srdce je, aby si každý člověk mohl užívat každičký den naplno, vědomě a plný zdraví, lásky a nadšení z možností, které nás obklopují a jsou nám životem nabízeny.

Volba je slovo, kterým vše začíná nebo končí.

Vaše volba je překročit most a moje volba je Vám v této cestě být podporou, průvodcem a pomocníkem.